czwartek, 18 lipcaWiadomości które się liczą
Shadow

Trwa rekrutacja na pierwsze z czterech wydarzeń Meet Up – Nowa Generacja Platformy Obywatelskiej.

Nowa propozycja została przygotowana z myślą o młodych ludziach, między 18 a 35 rokiem życia, którym bliskie są wartości demokratycznego państwa prawa, społeczeństwa otwartego i gospodarki wolnorynkowej. Wydarzenia będą składały się z wykładów i szkoleń, podczas których uczestnicy dołączą do Nowej Generacji Liderów, nauczą się przejmować inicjatywę i kreować otaczającą rzeczywistość. O tym traktowało spotkanie przedstawicieli dwóch pokoleń przemyskiej PO z lokalną prasą. 

 

W konferencji prasowej wzięli udział Marek Rząsa, poseł z Przemyśla, Artur Pich – przewodniczący powiatowych struktur PO w Przemyślu oraz Marek Chludziński, przewodniczący Młodych Demokratów z Podkarpacia i jednocześnie wiceprzewodniczący przemyskiego, powiatowego PO.

– Ruszamy z nowym projektem „Meet Up – Nowa Generacja Platformy”. Powstał z inicjatywy młodych działaczy i środowiska poselskiego PO. To nowoczesny format szkół letnich Platformy Obywatelskiej, które będą się odbywać w czterech edycjach regionalnych. Pierwsze spotkania z uczestnikami z województwa małopolskiego, lubelskiego, podkarpackiego i świętokrzyskiego odbędą się w dniach 17-19 czerwca. Startujemy w Gołkowicach Górnych, zaproszał na wydarzenie M. Chudziński.

 

 

Nowa propozycja została przygotowana z myślą o młodych ludziach, między 18 a 35 rokiem życia, którym bliskie są wartości demokratycznego państwa prawa, społeczeństwa otwartego i gospodarki wolnorynkowej. Wydarzenia będą składały się z wykładów i szkoleń, podczas których uczestnicy dołączą do Nowej Generacji Liderów, nauczą się przejmować inicjatywę i kreować otaczającą rzeczywistość.

– Tematami spotkań będą sprawy międzynarodowe, problemy ekologii, kreowanie w sobie inicjatywy rozwoju osobistego. To nie szkoła a raczej akademia z praktycznymi spotkaniami z specjalistami i gośćmi z kraju i zagranicy. Będą m.in. Donald Tusk, Radek Sikorski i inni liderzy partii, zachęcał szef Młodych Demokratów z Przemyśla.

Nowe, młode pokolenie parlamentarzystów PO to ludzie, którzy chcą swoją wiedzą i entuzjazmem dzielić się z innymi. Chcą zachęcać do zaangażowania w sprawy polityczne i społeczne; budzić liderów lokalnych i skupić wokół siebie młodych, którzy razem z partią będą tworzyć PO i pójdą w najbliższych wyborach po zwycięstwo.

– Nowa Generacja bardzo mocno wchodzi na polską scenę polityczną. Nie ma ograniczeń w rejestracji – wspierał młodzież poseł Marek Rząsa. Na MeatUp powitamy każdego, kto ma już wypracowane swoje poglądy, jak też tych, którzy poszukują swojego miejsca w polityce czy działalności społecznej.

Organizacja pokrywa koszty dojazdu, pobytu, noclegu, wyżywienia, różnego typu spotkań i szkoleń. Chętni, którzy chcą wziąć udział w spotkaniu mogą rejestrować się na http://nowageneracja.platforma.org. Rejestracja trwa już tylko do jutra, piątku, 3 czerwca.

 

Mariusz Sidor

 

 

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments