piątek, 14 czerwcaWiadomości które się liczą
Shadow

Sztuka na tle codzienności – po_karpacka – Dobry Adres

To już dziś startuje lato w po_karpackiej. Kto nie ma jeszcze planów na wieczór, może wpaść na pierwszy z cyklu wykładów w ramach przedsięwzięcia „Dobry Adres”. O godzinie 19:00 Lila Kalinowska zaprezentuje wykład z elementami warsztatu pt. „Sztuka na tle codzienności”.
 
 
 
Znów przyszło niezawodne lato. Pomimo wszystko. A w lecie przy Kościuszki 5, tak jak w zeszłym roku, otwiera swoje drzwi po_karpacka – Dobry Adres. Właśnie tu możecie posłuchać ciekawych historii, dowiedzieć się różnych mądrości, niekiedy wzruszyć się, a czasem zasięgnąć inspiracji. Na pewno odnajdziecie tu innych ludzi, z którymi można nawiązać prawdziwy, żywy kontakt. 
 
Zgodna Inicjatywa Przemyślan Wspólnie na 100, zaprasza na cykl wykładów w ramach przedsięwzięcia „Dobry Adres”. Dzisiaj o godzinie 19:00 w przestrzeni po_karpacka (Narodnyj Dim – Dom Ukraiński) Lila Kalinowska zaprezentuje wykład z elementami warsztatu pt. „Sztuka na tle codzienności”.
 
– Zatrzymaj się, spróbuj dostrzec sens codziennych rytuałów, przedmiotów, gestów… W nich kryje się ignorowany potencjał. Banalność naszej codzienności jest świetnym tworzywem, materiałem o ogromnym potencjale, – zachęca autorka wykładu Lila Kalinowska. 
 

Wstęp wolny

fot.: Marina Abramovic Art-must-be-beautiful-1975
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments