piątek, 14 czerwcaWiadomości które się liczą
Shadow

Przemyśl w grze! Kto lubi akcję i strzelanki w trybie współpracy, w układzie wieloosobowym lub jednego gracza, to dla niego jest gra Tannenberg – Supporter Edition. 

Dwa lata minęły od premiery tej gry, w strzelance której pojawia się mapa skoncentrowana na walkach dookoła ufortyfikowanego miasta Przemyśla. To zachęty i wsparcie ze strony społeczności graczy sprawiły, że gry FPS o I wojnie światowej Tannenberg i Verdun są na wysokim poziomie. Supporter Edition zawiera najróżniejsze treści dodatkowe dla najwierniejszych fanów.

 

– Doświadcz I wojny światowej w bitwach dla 64 graczy i prowadź manewry na froncie wschodnim. Walki pomiędzy Imperium Rosyjskim a państwami centralnymi, to napięte zmagania o dominację — trzymaj się blisko swojej drużyny, żeby przetrwać! – tak reklamuje grę producent.

Dodatkowo możemy zerknąć na świeżutki zwiastun prezentujący mapę w Przemyślu.

Tak deweloper opisuje lokację gry:

– Ufortyfikowane miasto Przemyśl było miejscem najdłuższego oblężenia podczas I Wojny Światowej, gdzie Austro-Węgierscy żołnierze ostatecznie poddali się Rosji. Wysokie mury sprawiają, że jest to zupełnie inne pole walki niż pozostałe, otwarte, jakie znaleźć można na innych mapach gry. Starcia na Wschodzie rozciągają się przez różne krajobrazy: od rozległych lasów i wypalonych wsi, aż do rumuńskich szczytów, łotewskich bagien i astro-węgierskich fortec.

Graliście już ?

 

 

MS

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments